Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Kapı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Otomatik kapılarda ebat ve boyutlar, kanat sayısı, malzeme seçenekleri, cam kombinasyonları, sensör, kilit ve motor özellikleri ile tüm donanımlarının marka ve modelleri fiyatı belirleyici unsurlardır.

  • Otomatik Kapı Fiyatları

Türkiye başta olmak üzere, Almanya, İngiltere, İtalya, Amerika, Çin ve Fransa gibi ülkelerde üretilen otomatik kapı ürünleri mevcuttur. Hasmatik (TÜRKİYE), Dorma, Kaba, Geze en bilinen markalardır.

Otomatik kapının uygulanacağı alanın büyüklüğü, kapının ebatları otomatik kapı fiyatlandırırken birinci belirleyicidir. Ardından otomatik kapının motoru, sensörü, kilidi ve diğer donanım parçalarının hangi özelliklere saahip olduğu marka ve modellinin ne olduğu fiyatı belirleyen en etkili unsurlardır.

Sabit bir fiyatı olmayan otomatik kapıların tüm bu kriterler ele alındığında müşterinin talepleri doğrultusunda kullanılacak cam ve camların özellikleri de hesaba katılarak tam olarak fiyatlandırması gerçekleştirilmiş olur.

Uygun Fiyat Garantisi

Çınar Otomatik Kapı; Otomatik kapı sistemleriniz için ücretsiz keşif yapar. Zengin yedek parça ve ürün stoğu ile kaliteli ve orjinal ürünler kullanır. Ve müşterilerine en uygun en idal fiyat garantisi verir!

Eğer otomatik kapı yaptırmak istiyorsanız Çınar Otomatik Kapı ile irtibat kurabilir, en kaliteli otomatik kapı sistemlerine gereksiz paralar harcamadan en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

7/24 Otomatik Kapı Sistemleri

7/24 otomatik kapı sistemleri tamiri ve servisi için sizde Çınar Otomatik Kapı Tamiri’ ne ulaşabilirsiniz.

Keşif ve Fiyatlandırma Talep Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net