Alo Servis : +90 531 360 52 49

Fotoselli Kapı

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli cam kapılar fotoseller ve sensörler yardımı ile bir nesnenin yaklaşımını algılayarak otomatik olarak çalışan kapı sistemleridir. Elektrikli motorları ve algılayıcı sensörleri sayesinde herhangi bir nesne yaklaştığında o nesneyi algılayarak otomatik olarak açılır, geçiş tamamlandıktan sonra kapanması gerektiğinde de otomatik olarak kapanabilir kapılardır.

Fotoselli kayar cam kapılar; başta insanların ve araçların geçişlerini sensörlerler yardımı ile algılayarak, otomatik olarak yanlara doğru kayarak açılıp kapanabilen kapı sistemleridir.

Geçişlerin kolay, hızlı ve güvenli olmasını sağlayan otomatik kapılar otel, ofis, iş yeri, fabrika, alış veriş merkezi, dükkan, mağaza, sosyal tesis, okul, hastane, sağlık merkezleri, plaza, konut ve aparman girişleri gibi yaşamın bir çok alanında kullanılabilmektedir.

  • Otomatik Kayar Kapı
  • Kayar Cam Kapı Sistemleri
  • Fotoselli Kayar Kapı

Elektrikli motorlar ile çalışan ve yanalara doğru kayarak açılıp kapanabilen fotoselli kapılar geçişlerin yoğun olduğu alanlarda geçişlerin kontrollü ve güvenli bir şekilde gerçeklemesini, geçiş yoğunluğunun ve geçiş trafiğinin minumum seviyede kalmasını ve en önemliside insanlara enerji ve zaman açısından ciddi tasarruflar edinebilmesini sağlar. Kısaca fotoselli otomatik cam kapılar yaşamın her anında kullanıcalarına rahatlık ve pratiklik kazandırarark, konfor ve güven sunar.

Fotoselli Kapı Üretimi ve İmalatı

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak İstanbul' da fotoselli otomatik cam kapı üretimi yapıyoruz.

Sensörler yardımı ile otomatik olarak çalışan, yanlara doğru kayarak açılıp kapanabilen ve en önemlisi de talepleriniz doğrultusunda istenilen ölçü, ebat ve özelliklere sahip tamamen mekanınıza özel fotoselli cam kapılar üretiyor ve imal ediyoruz.

Fotoselli otomatik cam kapı yaptırmak ve taktırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürettiğimiz ve montajını yaptığımız bazı fotoselli otomatik kayar cam kapı örnekleri;

Fotoselli Kapı Satışı ve Uygulama Alanları

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak İstanbul' da evlerine yada iş yerlerine fotoselli otomatik cam kapı yaptırmak isteyen tüm müşterilerine hizmet veriyoruz. Talebe özel fotoselli kapılar üretiyor ve satıyoruz.

Oteller, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, cafeler, restoranlar, iş merkezleri, ofisler, plazalar, dükkanlar, mağazalar, evler, villalar, apartmanlar, okullar, hastaneler, resmi kurumlar, kamu kuruluşları gibi daha bir çok alanda kullanılan ve otomatik olarak çalışan, yana doğru kayarak açılan ve kapanan, sensörlü ve fotoselli, kayar otomatik cam kapılar üretiyor ve uyguluyoruz.

Keşif, Projelendirme, Üretim ve Montaj

Müşterilerin talepleri doğrultusunda kayarak çalışan otomatik kapı takılacak alan için önce keşif yapılır. Yapılan keşif ve analiz sonucunda mekana uygulanacak olan fotoselli kapının başta çalışma prensibi ve açılış yönleri olmak üzere diğer tüm özellikleri belirlenir. Uygulancak mekan için en ideal olan fotoselli otomatik cam kapı sistemi marka, model, cam varyasyonları ve diğer özellikleri tüm alternatifleri ile fiyatlandırılarak müşteriye sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra da kayar kapı imalatı yapılır.

Ardından müşteriye özel olarak üretilen fotoselli kapı sistemi montaj çalışmaları ile talep edilen mekana uygulanır ve takılmış olur. Fotoselli cam kapı takıldıktan sonra gerekli testler yapılarak ayarlanır ve kullanıma hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.

Satış Sonrası Periyodik Bakım

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak satış ve montaj sonrası bakım ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Yetkili servis belgeli, profesyonel, deneyimli ve uzman teknik ekibimiz ile periyodik olarak verilen fotoselli cam kapı bakım hizmetleri sayesinde otomatik kapılarınızda yer alan donanım ve parçaların bozulmasını engelliyor ve fotoselli kapılarınızın daima sorunsuz bir şekilde tıpkı ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Fotoselli Cam Kapı Tamiri ve Servisi

Ayrıca satış ve uygulama sonrası hizmetlerimiz ile periyodik bakımın yanı sıra fotoselli kapılarda oluşabilen arızaları gideriyor tamir, bakım ve servis hizmetler veriyoruz.

Fotoselli cam kapılarda genellikle arıza yapan parçalar fotosel kart, ana kart, otomatik kapı kartı, otomatik kapı trafo, otomatik kapı motoru, otomatik kapı kayış, otomatik kapı kilit ve otomatik kapı dişli gibi malzemeler oluyor.

otomatik-kapi.net olarak fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, otomatik kapı trafo tamiri, otomatik kapı motor tamiri, otomatik kapı kayış değişimi, otomatik kapı dişli tamiri gibi bakım ve onarım gerektiren arızaları kesin olarak gideriyor ve garanti vererek tamir ediyoruz.

Fotoselli Cam Kapıda Kalite ve Garanti

Ölçü aldıktan sonra sensörlü kayar kapınızı üretiyor ve mekanınıza montajını yapıyoruz. Üstün kalite ve teknolojiye sahip ürünlerimiz ile ürettiğimiz fotoselli cam kapılara garanti veriyor yüz binlerce kez sorunsuz bir şekilde çalışmasını taahhüt ediyoruz.

Tamiri mümkün olmayan parçalar ise yenisi ile değiştiriliyor ve arızalı olan otomatik kayar kapının sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanıyor. Tamiri mümkün olan parçaları ise asla gereksiz yere değiştirmiyoruz. Ekstra maliyete sebep vermiyor ve müşterilerimizin fotoselli cam kapı arızaları için onlara en doğru onarım hizmetini en uygun fiyat ile gerçekleştiriyoruz.

Fotoselli kayar açılan kapı sistemleri için bize ulaşabilrsiniz.

7/24 Fotoselli Kapı Servisi

7/24 fotoselli cam kapı tamiri ve servisi için sizde Çınar Otomatik Kapı Servisi’ ne ulaşabilirsiniz.

Kayar Kapı Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net