Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Panjur

Otomatik Panjur Sistemleri

otomatik-kapi.net olarak otomatik panjur üretimi yapıyor ve otomatik panjur sistemleri için otomatik panur montajı, otomatik panur servisi ve otomatik panur tamiri hizmetleri veriyoruz.

Otomatik panjur sistemleri alüminyum ve çelik malzemelerden müşteri taleplerine göre özel olarak üretilebilen ve otomatik olarak açılıp kapanan, pencerelere uygulanabilen yapı sistemleridir.

  • Otomatik Panjur
  • Otomatik Panjur
  • Otomatik Panjur

Neden Otomatik Panjur

Otomatik panjur yeni nesil yapılarda özellikle de konutlarda yapıya müthiş bir estetik katmakta ve bunun dışında da kullanıcıya üstün kalite ve konfor sunmaktadır. Gerek güvenlik, gerek ısı yalıtımı, gerek temizlik ve gerekse de gün ışığınının yalıtımı konusunda kolaylıklar sunar, konfor katar.

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak daha önce ürettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz bazı panjur sistemlerini aşağıda görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Sizde otomatik panjur yaptırmak istiyorsanız Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) ile irtibat kurabilir ve ücretsiz keşif hizmetimiz ile birlikte teklif isteyebilirsiniz.

Otomatik Panjur Tamir Servisi

otomatik-kapi.net olarak otomatik panjur üretimi ve montajının yanı sıra İstanbulun tüm ilçelerinde ve çevre illerde otomatik panjur tamir servis hizmeti de veriyoruz.

Arızalı otomatik panjur için tamir, bakım ve onarım yapıyor, arızaları gideriyor ve otomatik çalışan panjur sistemlerinin ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Otomatik panjur yer alan motor, dişli, kayış, zincir, elektronik kilit, elektronik kart ve elektronik kumanda donanımlarında meydana gelen bozulmaları ve arızları tamir ediyoruz.

İstanbulun tüm ilçe, semt, mahalle ve bölgelerinde otomatik kepenk panjur hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek panjur arızaları ve tamiri için servis talebinde bulunabilirsiniz.

Alo Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net