Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Kapı

Otomatik Cam Kapı

Otomatik kapı, genellikle bir kişinin yaklaşımını fotoseller ve sensörler ile algılayarak otomatik olarak yanlara doğru açılabilen ve kapanabilen kapılardır. Elektronik kilit bulunur. 1954'te, Dee Horton ve Lew Hewitt ilk sürgülü otomatik kapıyı icat etti.

Otomatik kapılar başta insanların ve araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün kontrollü bir biçimde sağlanması amacı ile fotosel ve sensörler yardımı ile nesnenin yaklaştığını algılayıp otomatik olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

  • Otomatik Kapı
  • Otomatik Cam Kapı Sistemleri
  • Fotoselli Otomatik Kapı

Otomatik Kapı Üretimi ve İmalatı

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak İstanbul' da otomatik kapı üretimi yapıyoruz.

Sensörler yardımı ile otomatik olarak çalışan, yanlara doğru kayarak açılıp kapanabilen ve en önemlisi de talepleriniz doğrultusunda istenilen ölçü, ebat ve özelliklere sahip tamamen mekanınıza özel fotoselli otomatik cam kapılar üretiyor ve imal ediyoruz.

Otomatik cam kapı yaptırmak ve taktırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ürettiğimiz ve montajını yaptığımız bazı fotoselli otomatik cam kapı örnekleri;

Otomatik Kapı Satışı ve Uygulama Alanları

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak İstanbul' da evlerine yada iş yerlerine fotoselli otomatik kapı yaptırmak isteyen tüm müşterilerine hizmet veriyoruz. Talebe özel otomatik kapılar üretiyor ve satıyoruz.

Oteller, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, cafeler, restoranlar, iş merkezleri, ofisler, plazalar, dükkanlar, mağazalar, evler, villalar, apartmanlar, okullar, hastaneler, resmi kurumlar, kamu kuruluşları gibi daha bir çok alanda kullanılan ve otomatik olarak çalışan, yana doğru kayarak açılan ve kapanan, sensörlü ve fotoselli, kayar otomatik cam kapılar üretiyor ve uyguluyoruz.

Keşif, Projelendirme, Üretim ve Montaj

Müşterilerin talepleri doğrultusunda otomatik kapı takılacak alan için önce keşif yapılır. Yapılan keşif ve analiz sonucunda mekana uygulanacak olan otomatik kapının başta çalışma prensibi olmak üzere diğer tüm özellikleri belirlenir. Uygulancak mekan için en ideal olan otomatik kapı sistemi marka, model, cam varyasyonları ve diğer özellikleri tüm alternatifleri ile fiyatlandırılarak müşteriye sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra da otomatik kapı imalatı yapılır.

Ardından müşteriye özel olarak üretilen otomatik kapı sistemi montaj çalışmaları ile talep edilen mekana uygulanır ve takılmış olur. Kapı takıldıktan sonra gerekli testler yapılarak ayarlanır ve kullanıma hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.

Satış Sonrası Periyodik Bakım

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak satış ve montaj sonrası bakım ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Yetkili servis belgeli, profesyonel, deneyimli ve uzman teknik ekibimiz ile periyodik olarak verilen otomatik kapı bakım hizmetleri sayesinde otomatik kapılarınızda yer alan donanım ve parçaların bozulmasını engelliyor ve otomatik kapılarınızın daima sorunsuz bir şekilde tıpkı ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi

Ayrıca satış ve uygulama sonrası hizmetlerimiz ile periyodik bakımın yanı sıra otomatik kapılarda oluşabilen arızaları gideriyor tamir, bakım ve servis hizmetler veriyoruz.

Otomatik kapılarda genellikle arıza yapan parçalar fotosel kart, ana kart, otomatik kapı kartı, otomatik kapı trafo, otomatik kapı motoru, otomatik kapı kayış, otomatik kapı kilit ve otomatik kapı dişli gibi malzemeler oluyor.

otomatik-kapi.net olarak fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, otomatik kapı trafo tamiri, otomatik kapı motor tamiri, otomatik kapı kayış değişimi, otomatik kapı dişli tamiri gibi bakım ve onarım gerektiren arızaları kesin olarak gideriyor ve garanti vererek tamir ediyoruz.

Otomatik Kapıda Kalite ve Garanti

Ölçü aldıktan sonra fotoselli otomatik kapınızı üretiyor ve mekanınıza montajını yapıyoruz. Üstün kalite ve teknolojiye sahip ürünlerimiz ile ürettiğimiz fotoselli otomatik kapılara garanti veriyor yüz binlerce kez sorunsuz bir şekilde çalışmasını taahhüt ediyoruz.

Tamiri mümkün olmayan parçalar ise yenisi ile değiştiriliyor ve otomatik kapının sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanıyor. Tamiri mümkün olan parçaları asla gereksiz yere değiştirmiyoruz. Ekstra maliyete sebep vermiyor ve müşterilerimizin otomatik kapı arızaları için onlara en doğru onarım hizmetini en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

Fotoselli otomaik açılan kapı sistemleri için bize ulaşabilrsiniz.

7/24 Otomatik Kapı Servisi

7/24 otomatik kapı tamiri ve servisi için sizde Çınar Otomatik Kapı Servisi’ ne ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net