Alo Servis : +90 531 360 52 49

Neden Biz

Neden Çınar Otomatik Kapı

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) üretim, montaj, tamir ve servis hizmetlerini üstün müşteri memnuniyet, en doğru çözüm, en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirir.

  • slide

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) müşterilerine daima en doğru çözümü, en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat ile sunarak müşterilerini daima memnun eder.

Çalışma İlkeleri

- En doğru çözüm

- En kaliteli hizmet

- En uygun fiyat

- Üstün müşteri memnuniyeti

Sizde otomatik kapı, cam kapı, otomatik kepenk yada otomatik panjur yaptırmak istiyorsanız Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) ile irtibat kurabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net