Alo Servis : +90 531 360 52 49

Servis - Bakım - Tamir

Servis, Bakım ve Tamir Hizmetleri

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) fotoselli otomatik kayar kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur sistemleri üretir ve montaj yapar. Ayrıca bu sistemler için servis hizmetleri vererek otomatik kapı tamiri, cam kapı tamiri, otomatik kepenk tamiri ve otomatik panjur tamiri yapar..

Otomatik kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur gibi sistemler için tamir ve servis talep etmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Servis hizmetlerimizi daha detaylı bir şekilde de inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik kapı tamiri ve servisi, fotoselli kapı tamiri, yana kayar kapı tamiri, otomatik cam kapı arıza giderme, onarım, bakım, tamir ve servis hizmetleri.

İncele

Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamiri

Cam kapı tamiri, cam kapı servisi, sürgülü cam kapı tamiri, ofis, mazağa, iş yeri ve dükkan cam kapısı, cam kapı pompası, cam kapı kilidi, cam kapı aksesuarları tamiri ve servis hizmetleri.

İncele

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk tamiri, otomatik kepenk servisi, motorlu kepenk tamiri, otomatik çelik kepenk tamir servisi ve otomatik alüminyum kepenk tamiri ve servis hizmetleri.

İncele

Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik panjur tamiri, panjur kepenk servisi, motorlu panjur tamiri, elektrikli panjur tamiri servisi, otomatik panjur bakım, arıza giderme, tamir ve servis hizmetleri.

İncele

7/24 Servis

7/24 tamir ve servis hizmeti almak için sizde Çınar Otomatik Kapı Servisi’ ne ulaşabilirsiniz.

Alo Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net