Alo Servis : +90 531 360 52 49

Sineklik

Sineklik Sistemleri

otomatikkapi.net olarak sineklik sistemleri üretimi yapıyor, pimapen, pvc ve diğer pencere ve kapılar için sineklik montajı yapıyor sineklik takıyoruz.

  • Sineklik
  • Sineklik
  • Sineklik
  • Sineklik

Yaz aylarında camların daha çok açılması sonucu malesef evlerimize, iş yerlerimize ve diğer tüm kapalı alanlarımıza sinek ve sineklerin girmesine neden oluyor. Dolayısıyla kapı ve pencerelere uygulanabilen sineklik sistemleri için ihtiyaçlar doğuyor.

Sineklik Üretimi

Alüminyum, pimapen, pvc doğrama ve tüm pencere ile kapılar için sineklik sistemleri ebatlara göre özel olarak üretiliyor. Ardından pencere ve kapıya kolayca uygulanarak iç mekanlara sinek ve böcek tarzı canlı organizmaların girmesi engelleniyor.

Sineklik sistemleri ile hava akışı sürdürülürken istenmeyen cisimlerin mekanlara girişi engelleniyor. Böylece sineklik sistemleri konfor ve kolaylıklar sunuyor

Sineklik Montajı

Sineklik sistemleri özellikle konutlar, müstakil evler, villalar, bağ evleri, yazlıklar, iş yerleri, ofisler gibi bir çok alanda kullanılabiliyor.

İstanbul genelinde avrupa yakası ve anadolu yakasında tüm semt ve mahallelerde hizmet veriyoruz. Bahçelievler, Şirinevler, Ataköy, Bakırköy, Yeşilköy, Florya, Sefaköy, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, Esenler, Fatih, Aksaray, Eminönü, Sirkeci, Taksim, Şişli, Beşiktaş, Ortaköy, Ulus, Levent, Etiler, Maslak, Seyrantepe, Sarıyer, Kemerburgaz, Kağıthane, İkitelli, Başakşehir, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kumburgaz, Silivri, Çatalca, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Bağdat Caddes, Fenerbahçe, Pendik, Kartal gibi semt ve bölgelerde sineklik montajı, sinekli servisi ve tamir hizmeti yapıyoruz.

Sineklik Servisi

Sizde sineklik yaptırmak ve taktırmak istiyorsanız Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) ile irtibat kurabilir ve ücretsiz keşif hizmetimiz ile birlikte teklif isteyebilirsiniz.

Alo Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net