Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Kapı Tamiri

Otomatik Kapı Tamir Servisi

otomatik-kapi.net olarak İstanbulun tüm ilçelerinde ve çevre illerde otomatik kapı tamir servis hizmeti veriyoruz.

Arızalı otomatik kapılar için tamir, bakım ve onarım yapıyor, arızaları gideriyor ve otomatik çalışan fotoselli cam kapı sistemlerinin ilk günkü gibi çalışmalarını sağlıyoruz.

Otomatik kapılarda yer alan motor, dişli, kayış, zincir, elektronik kilit, elektronik kart, trafo, fotosel kart ve elektronik kumanda donanımlarında meydana gelen bozulmaları ve arızları tamir ediyoruz.

Covid-19 Kapsamında Otomatik Kapı Tamiri

Covid-19 kapsamında gerekli tüm tedbirler eksiksiz bir şekilde alınmış olup, yaşanan bu zor günlerde firmamız otomatik kapı montajı ve tamir servis hizmetlerine devam etmektedir.

Müşterilerimizin ve tüm insanlığın sağlığı ön planda tutularak geliştirilen temizlik ve hijyen kuralları çerçevesinde otomatik kapı tamiri yapıyoruz.Servis Bölgeleri

Avrupa yakası ve Anadolu yakasında tüm ilçe semt ve mahallelerde otomatik kapı tamir hizmeti almak çok kolay. İstanbul' un tüm ilçelerinde servis hizmeti veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz bazı servis bölgelerini detaylı olarak da inceleyebilirsiniz.

Avrupa yakasında; Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Güngören, Esenler, Bağcılar, Mahmutbey, Küçükçekmece, Sefaköy, Florya, Bakırköy, Zeytinburnu, Topkapı, Fatih, Sultanahmet, Sirkeci, Eminönü, Karaköy, Beşiktaş, Arnavutköy, Bebek, Gayrettepe, Beyoğlu, Taksim, Şişli, Mecidiyeköy, Kağıthane, Levent, Etiler, Ulus, Maslak, Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Halkalı, İkitelli, Başakşehir, Bahçeşehir, Hadımköy Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri gibi ilçelerde ve bölgelerde otomatik kapı tamir hizmetini Çınar Otomatik Kapı Tamir Servisi vermektedir.

Anadolu yakasında; Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Fikirtepe, Fenerbahçe, Caddebostan, Koşuyolu, Erenköy, Göztepe, Harem, Üsküdar, Beykoz, Çamlıca, Beylerbeyi, Şile, Pendik, Kartal gibi ilçe, semt ve mahallelerde otomatik kapı hizmeti alabilrsiniz.

Otomatik kapı arızalarınız için Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi’ ne ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Otomatik Kapı Servis Hizmeti Nasıl Veriliyor

Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi; Otomatik kapı arızalarınız için ücretsiz keşif yapar. Arıza teşhisini koyar. Ardından kaliteli işçilik ve iyi fiyat prensibi ile fiyatlandırma yaparak onayınızı alır.

Eğer parça değişimi gerekiyor ise garantili ve orijinal yedek parça stoğunda yer alan malzeme ve yedek parçalar ile tamir, onarım, bakım ve servis hizmetini tamamlar. Malzeme ve parça değişimi gerekmiyor ise gereksiz yere bir parça değişimine gitmeden bakım ve onarım yaparak otomatik kapı arızalarını giderir.

Arıza yapan ve bozulan otomatik kapılar onarıldıktan sonra ilk günkü gibi çalışır hale gelmiş olur.

Binlerce müşterisine verdiği otomatik kapı tamir hizmetleri ile Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi daima müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

En kaliteli malzeme ve garantili orijinal yedek parçalar ile birlikte en doğru işçilik ve hizmeti en uygun fiyat ile müşterilerine sunarak otomatik kapı tamir ve servis hizmetlerinde mükkemmel çözümler üretir.

7/24 Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi

7/24 otomatik kapı tamiri ve servisi için sizde Çınar Otomatik Kapı Tamiri’ ne ulaşabilirsiniz.

Arıza - Servis Telefon Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net