Alo Servis : +90 531 360 52 49

Katlanır Cam

Katlanır Cam Sistemleri

otomatikkapi.net olarak katlanır cam sistemleri üretiyor ve katlanır cam montajı, katlanır cam servisi, ve katlanır cam tamiri hizmetleri veriyoruz.

Katlanır cam sistemleri cafeler, restoranlar, konutlar, balkonlar, kış bahçeleri, oteller, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılabilen modüler sistemlerdir.

Katlanarak park edilen camlar parçalar halinde raylar üzerinde sıralı olarak birleştirilerek cam duvar haline gelir ve bir bütünlük oluşturarak ortamı diğer alanlardan soyutlar. Gerek iç mekan ve gerekse de dış mekanlar için oldukça işlevseldir.

  • Katlanır Cam
  • Katlanır Cam
  • Katlanır Cam

Katlanır cam sistemleri en çok cafeler, restoranlar ve konutlarda yer alan cam balkonlar ile kış bahçelerinde kullanılır.

Katlanır Cam Sistemleri Üretimi

Çınar Otomatik Kapı olarak katlanır cam sistemleri üretiyoruz ve uyguluyoruz. Mekanınıza özel ölçüler doğrultusunda projelendirme yapıyor ve üretiyoruz. Montaj çalışmalarımız ile ürettiğimiz sisteme ait alüminyum profilleri ve katlanır camları mekanlarınıza uyguluyoruz.

Sizde katlanır cam yaptırmak istiyorsanız Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) ile irtibat kurabilir ve ücretsiz keşif hizmetimiz ile birlikte teklif isteyebilirsiniz.

Alo Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net