Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Kapı Sistemleri

  • Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı

Otomatik kapı çeşitlerine göz atın.

İncele

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı

Fotoselli kapı çeşitlerine göz atın.

İncele

Kayar Kapı

Kayar Kapı

Kayar kapı çeşitlerine göz atın.

İncele

Yana Kayar Kapı

Yana Kayar Kapı

Yana Kayar kapı çeşitlerine göz atın.

İncele

Otomatik Kapı Servisi

Otomatik Kapı Servisi

Otomatik kapı tamir ve servis hizmetleri.

İncele

Otomatik kapı, genellikle bir kişinin yaklaşımını fotoseller ile algılayarak otomatik olarak açılan bir kapıdır. Elektronik kilit bulunur. 1954'te, Dee Horton ve Lew Hewitt ilk sürgülü otomatik kapıyı icat etti.

Fotoselli otomatik kapılar başta insanların ve araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrolün kontrollü bir biçimde sağlanması amacı ile fotosel ve sensörler yardımı ile nesnenin yaklaştığını algılayıp otomatik olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir.

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak fotoselli otomatik olarak açılan kapıların imalatını yapmaktayız. Mekanlarınıza özel olarak istenilen ölçü ve ebatlarda fotoselli kapı üretimi yapmaktayız.

Ölçü aldıktan sonra otomatik kapınızı üretiyor ve montaj yapıyoruz. Üstün kalite ve teknolojiye sahip ürünlerimiz ile ürettiğimiz fotoselli otomatik kapılarınıza garanti veriyor yüz binlerce kez sorunsuz bir şekilde çalışmasını taahhüt ediyoruz.

Ayrıca satış ve uygulama sonrası hizmetlerimiz ile periyodik olarak otomatik kapı tamir bakım ve servis hizmeti vermekteyiz.

Fotoselli otomaik açılan kayar kapı için bize ulaşabilrsiniz.

7/24 Otomatik Kapı Sistemleri

7/24 otomatik kapı yaptırmak istiyor yada otomatik kapınız için tamir ve servis hizmeti almak istiyorsanız sizde Çınar Otomatik Kapı Tamiri’ ne ulaşabilirsiniz.

Alo Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net