Alo Servis : +90 531 360 52 49

Şirket Bilgileri

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net)

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) İstanbul Bahçelievler' de merkez ve İstanbul Pendik' te Anadolu Yakası Şubesi olarak iki noktada faaliyet gösteren bir işletmedir.

  • Çınar Otomatik Kapı

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) fotoselli otomatik kayar kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur sistemleri üretir ve montaj yapar. Ayrıca alüminyum doğrama sistemleri geliştirerek katlanır cam, kış bahçesi, cam balkon gibi sistemlerde geliştirir.

İş yerleri, hastaneler, ofisler, rezidanslar, alışveriş merkezleri, dükkan ve mağazalar, villa, müstakil ev ve diğer tüm alanlar için mekana özel otomatik kapı üretimi ve montajı yapmaktayız.

Ayrıca cam kapılar üretiyor ve uyguluyoruz. İş yerleri, mağazalar, ofisler, konut ve tüm yaşam alanları için manuel cam kapılar, raylı ve sürgülü kayar cam kapılar üretiyoruz.

Otomatik kepenk ve panjur sistemleri üretiyor ve mekanlara uyguluyoruz.

Bunların dışında da alüminyum doğrama sistemleri geliştiriyoruz. Cam balkon, katlanır cam, kış bahçesi üretiyoruz.

Yaz aylarında havaların ısınması ile oldukça talep görülen sineklik sistemleri de geliştiriyoruz. Pimapen, pencere ve kapılar için mekana özel sineklik üretiyoruz ve uyguluyoruz.

Gezici teknik ekibimiz ile İstanbul' un tüm ilçelerinde hizmet veriyoruz. Adresinize gelip keşif yapıyor, ardından projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapıyoruz.

Otomatik kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur, cam balkon yada katlanır cam yaptırmak istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Keşif ve Servis Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net