Alo Servis : +90 531 360 52 49

Bakırköy Otomatik Kapı Tamiri

Bakırköy Otomatik Kapı Tamir Servisi

otomatik-kapi.net İstanbul Bakırköy' de otomatik kapı tamiri ile bakım ve servis hizmetleri vermektedir.

Bakırköy otomatik kapı tamir servisi olarak Bakırköy ilçesine ait tüm semt ve mahallelerde tamir ve servis hizmetleri veriyor ve fotoselli otomatik kapı arızlarını garanti vererek tamir ediyoruz.

  • Bakırköy Otomatik Kapı Tamir Servisi
  • Bakırköy Otomatik Kapı Tamir Servisi
  • Bakırköy Otomatik Kapı Tamir Servisi

Fotoselli otomatik kapı arızalarını teşhis ediyor, müşteri bilgilendirmesi yapıyor, üstün tecrübemiz, zengin yedek parça stoğumuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile otomatik kapı arızalarını gideriyoruz. Otomatik kapılarınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.

İstanbulun tüm ilçeleri ile birlikte Bakırköy ilçesinde de Merkez, Ataköy, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Yeşilyurt, Yeşilköy, Şenlikköy, Florya, Zeytinlik, Sakızağacı, Yenimahalle, Zuhuratbaba ve Sahil mahallelerinde hizmet veriyoruz.

Bu semt ve mahallelerde bulunan tüm oteller, tesisler, cafeler, restoranlar, iş merkezleri, ofisler, plazalar, dükkanlar, mağazalar, evler, villalar, apartmanlar, okullar, hastaneler, resmi kurumlar, kamu kuruluşları gibi daha bir çok alanda kullanılan ve otomatik olarak çalışan, yana doğru kayarak açılan ve kapanan, sensörlü ve fotoselli, kayar otomatik cam kapı arızaları için tamir ve servis hizmeti veriyoruz.

Bakırköy Fotoselli Kapı Tamiri Servisi

Bakırköy fotoselli kapı tamir servisi olarak uzman, donanımlı, profesyonel ve yetkili servis sertifikalı teknik ekibimiz ile servis veriyoruz. Otomatik kapı, fotoselli kapı, otomatik cam kapı, kayar kapı, yana kayar kapı, endüstriyel kapı, bahçe kapısı, garaj kapısı, bariyer ve otopark giriş sistemleri gibi tüm donanımların her marka ve modeli için orjinal ve zengin yedek parça stoğumuz ile garantili olarak tamir ve servis hizmeti veriyoruz.

Bozulan otomatik kapılarda yer alan yedek parçaların onarımı mümkün ise gereksiz yere parça değişimi yapmıyor ve en doğru tamir çözümünü en uygun fiyat ile gerçekleştiriyoruz.

Sensörlü kapı tamirinde üst düzey teknik bilgmiz ile tüm marka ve model otomatik kapı sistemlerinin motor, anakart, trafo, motor, kilit gibi yedek parçalarına ait arıza ve sorunların tamir bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

En doğru çözümler ve kaliteli hizmet anlayışımız ile otomatik kapı arızalarınızı gideriyor ve otomatik kapılarınızın ilk günkü gibi çalışarak sorunsuzca açılıp kapanmasını sağlıyoruz.

Otomatik Kapı Servis Talebi ve Kaliteli Tamir Hizmeti

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda arızalanan otomatik kapıların tamiri için en yakın gezici servis ekibini servis istenen adrese yönlendirirerek müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Servis aşamasında önce keşif ve analiz yapılır. Arıza tespit edilir. Ardından otomatik kapı tamiri için parça değişimi gerekiyor ise değişmesi gereken parçaların bilgileri ile verilecek olan hizmetin detayları müşterilerimize sunulur. Hemen akabinde gerekli malzmelerin fiyatları ve işçilik ücreti ile birlikte fiyatlandırma yapılıp müşterilere sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra onarım hizmeti gerçekleştirilir.

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak tamir, onarım, arıza giderme, periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini en doğru çözüm, en uygun fiyat ve üstün müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirerek herzaman mükkemmel bir hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Bakırköy Otomatik Kapı Sistemleri

Bakırköy otomatik kapı tamir sistemleri; İstanbulun tüm ilçeleri gibi Bakırköy ilçesinde de otomatik kapı tamir servisi hizmetlerinin yanı sıra evine yada iş yerlerine otomatik kapı yaptırmak isteyen müşterilerinede hizmet verir.

Müşteri talepleri doğrultusunda mekana özel olarak otomatik kapı imalatı gerçekleştirir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda talep edilen alandan ölçü alınır. Ardından mekana en uygun olan otomatik kapı sistemi marka, model ve tüm özellikleri ile alternatifli bir şekilde fiyatlandırılarak müşteriye sunulur. Müşteri onayı alındıktan sonra otomatik kapı imalatı yapılır.

Ardından müşteriye özel olarak üretilen otomatik kapı sistemi montaj çalışmaları ile talep edilen mekana uygulanır ve takılmış olur. Kapı takıldıktan sonra gerekli testler yapılarak ayarlanır ve kullanıma hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.

Satış Sonrası Periyodik Bakım

Çınar Otomatik Kapı (otomatik-kapi.net) olarak montaj ve satış sonrası servis hizmetleri vermekteyiz. Müşterileri için her zaman yüksek kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmakta olup profesyonel, donanımlı, deneyimli teknik ekibi ile kapılarınızın her zaman ilk günkü gibi çalışmasını hedefliyoruz..

Bakım ve onarım yapılması gereken yanakayar otomatik kapılarınız için düzenli olarak periyodik bakım hizmetleri veriyoruz. Böylece otomatik kapılarınızın arızalanmasını ve önemli donanım parçalarının bozulmasını engellemiş oluyoruz. Otomatik kapılarınızın maksimum performansla çalışmasını gerçekleştiriyor ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz

Bakırköy otomatik kapı sistemleri, uzun yıllara dayanan deneyime sahip ekibi ile arızaları hızlı bir şekilde gideriyor ve yaşamanıza kalite katıyor.

Orjinal Yedek Parça ve Garanti

Orjinal ve kaliteli yedek parça kullanarak kaliteli bir otomatik kapı tamir servisi hizmeti veriyoruz.

Otomatik kapılarda genellikle arıza yapan parçalar fotosel kart, ana kart, trafo, motor, kayış ve dişli gibi malzemeler oluyor. otomatik-kapi.net olarak fotosel kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri gibi arızalar kesin olarak onarılıyor ve garanti verilerek tamir ediliyor.

Tamiri mümkün olmayan parçalar ise yenisi ile değiştiriliyor ve otomatik kapının sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanıyor. Tamiri mümkün olan parçaları asla gereksiz yere değiştirmiyoruz. Ekstra maliyete sebep vermiyor ve müşterilerimizin otomatik kapı arızaları için onlara en doğru onarım hizmetini en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.

otomatik-kapi.net otomatik kapı tamiri yaparken değişmesi gereken parçalar için orjinal yedek parçalar kullanıyoruz. Ayrıca değişen parçalar için yedek parça garantisi veriyoruz. Tüm marka ve modellere ait yedek parçalar zengin stoğumuzda yer almakta olup, müşteri taleplerine ve otomatik kapı arızalarına hızlıca cevap veriyoruz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net