Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Kapı Mekanizmaları

Yeni Nesil Otomatik Kapı Mekanizmaları

  • Beylikdüzü Otomatik Kapı Tamir Servisi

ES 200 Easy mekanizmanın teknolojisi yeni trendleri yaratır dormakaba Otomatik Kayar Kapılarda, üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş ES 200 Easy mekanizmanın ince yapısı, olağanüstü performans ve çok çeşitli fonksiyonlar ile projenizdeki kapılara uygun esnek çözümler sunar. 1.000.000 kez açma-kapama testini geçmiş olan ES 200 Easy mekanizma yüksek kalite ve modüler yapısı ile güvenilir bir performansa sahiptir

İhtiyaca yönelik ES 200, ES 200 Easy, ES 75 seçilebilir Tüm dormakaba otomatik kayar kapılar, yapıların kendine özel tasarlanmış giriş kapılarında çok çeşitli uygulama seçenekleri sunar. Tamamen camın ön planda olduğu şeffaf, Manet tutuculu kapılarda ve diğer tüm ince/kalın/ısı yalıtımlı alüminyum çerçeveli kanatlı kapılarda ihtiyaca yönelik mekanizma seçilebilir. Otomatik kayar kapı mekanizmaları sadece tüm ihtiyaçları karşılamakla kalmaz, farklı fonksiyonlarıyla, hareket yollarıyla, tasarımıyla ve bina otomasyon sistemlere entegrasyonu ile yeni standartlar yaratır.

Sürdürülebilir bir gelecek için çevre duyarlılığı dormakaba olarak çevre bilinci ile hareket etmek en önemli prensibimizdir. Amacımız enerji tasarrufu ve kaynakları koruyan üretim ile yüksek geri dönüşüm oranı ve üstün kaliteli ürünlerin yaşam ömrünü uzatmaktır. ES 200 mekanizmalar, EPD, Çevresel Ürün Beyanı belgesi ise sürdürülebilir ve yeşil binaların kriterlerine uygundur. Bu deklarasyonlar ürünlerin sorunsuz yaşam döngüsünün değerlendirilmesi ile oluşturulmaktadır.

Özellikleri ve Avantajları:

• Benzersiz performans kapsamı
• Özel tasarım kapılara kolay adaptasyon
• Acil çıkış ve kaçış yollarında kullanım
• Oluşturduğu bileşenleri ve kalite güvenceli üretimi ile her yönden bir maliyet avantajı ve güvenilirliği
• Sayısız ayarlanabilir parametreleri
• Çok çeşitli standart bağlantı olanakları
• Kendinden öğrenebilme özelliği
• Son teknoloji, ekipman ve standartlara uygun üretilmiştir

Kaynak: Dorma Kaba

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net