Alo Servis : +90 531 360 52 49

Otomatik Kepenk Tamir

Otomatik Kepenk Tamir, Servis, Bakım

İstanbul genelinde tüm ilçelerde otomatik kepenk tamir hizmeti alabilirsiniz. Otomatik kepenk arızaları için Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi profesyonel bir hizmet veriyor.

  • Beylikdüzü Otomatik Kapı Tamir Servisi

Avrupa yakası ve Anadolu yakasında tüm ilçe semt ve mahallelerde otomatik kepenk tamir hizmeti almak çok kolay.

Avrupa yakasında; Şirinevler, Bahçelievler, Sefaköy, Güngören, Bağcılar, Merter, Güngören, Bakırköy, Zeytinburnu, Topkapı, Fatih, Beyoğlu, Şişli, Taksim, Kağıthane, Levent, Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, İkitelli, Başakşehir, Hadımköy Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri gibi ilçelerde otomatik kepenk hizmetini Çınar Otomatik Kapı Tamir Servisi vermektedir.

Anadolu yakasında; Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Fikirtepe, Fenerbahçe, Caddebosta, Koşuyolu, Erenköy, Göztepe, Harem, Üsküdar, Beykoz, Çamlıca, Beylerbeyi, Şile, Pendik, Kartal gibi ilçe, semt ve mahallelerde otomatik kepenk hizmeti alabilrsiniz.

Otomatik kepenk arızalarınız için Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi’ ne ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Servis Hizmeti Nasıl Veriliyor

Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi; Otomatik kepenk arızalarınız için ücretsiz keşif yapar. Arıza teşhisini koyar. Ardından kaliteli işçilik ve iyi fiyat prensibi ile fiyatlandırma yaparak onayınızı alır.

Eğer parça değişimi gerekiyor ise garantili ve orijinal yedek parça stoğunda yer alan malzeme ve yedek parçalar ile tamir, onarım, bakım ve servis hizmetini tamamlar. Malzeme ve parça değişimi gerekmiyor ise gereksiz yere bir para değişimine gitmeden bakım ve onarım yaparak otomatik kepenk arızalarını giderir.

Arıza yapan ve bozulan otomatik kapılar onarıldıktan sonra ilk günkü gibi çalışır hale gelmiş olur.

Binlerce müşterisine verdiği otomatik kepenk tamir hizmetleri ile Çınar Otomatik Kapı Tamiri ve Servisi daima müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

En kaliteli malzeme ve garantili orijinal yedek parçalar ile birlikte en doğru işçilik ve hizmeti en uygun fiyat ile müşterilerine sunarak otomatik kepenk tamir ve servis hizmetlerinde mükkemmel çözümler üretir.

7/24 Otomatik Kepenk Tamiri ve Servisi

7/24 otomatik kepenk tamiri ve servisi için sizde Çınar Otomatik Kapı Tamiri’ ne ulaşabilirsiniz.

Arıza - Servis Telefon Hattı: +90 531 360 52 49

Merkez: Hürriyet Mah. Kadıoğlu Sok. Karacabey Apt. No: 18/A Bahçelievler, İstanbul
Anadolu Yakası: Palmiye Cad. No:39/2 Fındıklı Maltepe, İstanbul

Ulaşım, harita, mesaj formu ve detaylı iletişim bilgileri için iletişim sayfasına bakabilirsiniz.

Kaliteli

İşçilik Servis Yedek Parça Hizmet

İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı tamir servisi arayışlarınıza kaliteli çözümler üretiyoruz. Teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile tüm marka ve model fotoselli kapı sistemlerine yedek parça garantili hizmet veriyoruz.

Otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet veren deneyimli bir ekibe sahibiz. İstanbul'da otomatik kapı üretiyor, imalat, montaj ve tamir işlerini başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.


Servis Detayları

Servis Talep Formu

İstanbul genelinde marka bazında, yedek parça garantili, deneyimli ekipler ile müşteri memnuniyet garantili montaj, bakım ve tamir servis hizmeti.

© 2020 OtomaikKapi.Net